Yllin që e kërkoi Milan arrin në Londër, firmosë me Arsenalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Yllin që e kërkoi Milan arrin në Londër, firmosë me Arsenalin

22:44 | 23 Korrik 2019

Mesfushori i Real Madrid, Dani Ceballos, ka mbërritur në Londër dhe do të nënshkruajë me Arsenal, thotë Cadena Cope.

BBC Sport, raporton se marrëveshja do të përfundojë pa asnjë tarifë transferimi të përfshirë dhe asnjë mundësi për të blerë, përcjell ORAinfo.

Mesfushori luajti për ekipin e Spanjës U 21 në këtë turne të suksesshëm evropian.

Mesfushori i Madridit u vlerësua si lojtar në 50 milionë euro, por nuk ishte i interesuar për një shitje të përhershme, me Sevillan, Real Betisin dhe Milanin, gjithashtu të lidhur me lojtarin./ORAinfo/

Komento: