Yllin që e kërkoi Milan, merr një vendim të papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që e kërkoi Milan, merr një vendim të papritur

19:08 | 01 Shkurt 2019

Gary Cahill mbetet një lojtar i Chelseat pasi ka hedhur poshtë një lëvizje në Fulham, raporton Sky Sports përcjell ORAinfo.

Bluetë dhe Fulham madje ranë dakord për një lëvizje të përhershme, por Cahill nuk ishte në gjendje të pranonte një kontratë.

/ORAinfo/

Komento: