Yllin që e kërkoi Milan, refuzon Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që e kërkoi Milan, refuzon Chelsea

14:15 | 06 Shkurt 2019

Chelsea njoftohet se ka ofruar çmim prej 50 milion euro për yllin e Cagliari për Nicolo Barella në janar, por mesfushori refuzojë këtë ofertë.

Sipas Tuttomercatoweb, Cagliari ishte gati për të zëvendësuar Barellën me yllin e Boca Juniors Nahitan Nandez përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, faqja e internetit shkruan se pavarësisht kontratës pesëvjeçare me 25 milionë euro të ofruara ai dëshiron të rri në Itali.

Megjithatë, një interesim për 21-vjeçarin pritet në verë, nga Miani, Interin, Napoli dhe Juventus të gjithë të gatshëm për të bërë betejë për të./ORAinfo/

Komento: