Yllin që e kërkoi Milani, sot po luan si zëvendësues – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që e kërkoi Milani, sot po luan si zëvendësues

23:29 | 04 Shkurt 2019

Kristal Benteke, sulmuesi i Crystal Palace këmbëngul se ai nuk është i kërcënuar nga ardhja e sulmuesit, Michy Batshuayi.

Batshuayi u nënshkrua në hua nga Chelsea në orët e fundit të transferimeve të janarit dhe do të qëndrojë në Crystal Palace deri në fund të sezonit përcjell ORAinfo.

Benteke filloi që nga minuta e parë në fitoren 2-0 ndaj Stoke të shtunën kur Batshuayi bëri debutimin e tij pasi hyri në fushë si zëvendësues në minutën e 82-të.

Kujtojmë se për shërbimet e Batshuayi ishte i interesuar edhe Milan./ORAinfo/

Komento: