Yllin që po e kërkon gjithë Evropa, Raiola e shet te gjiganti italian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që po e kërkon gjithë Evropa, Raiola e shet te gjiganti italian

20:01 | 06 Janar 2019

Yllin që po e kërkon gjithë Evropa, Raiola e transferon te gjiganti italian

Sipas asaj që raportohet nga Gazzetta dello Sport sot, Mino Raiola ka ofruar yllin e PSV Eindhoven, Hirving Lozano te Napoli përcjell ORAinfo.

Lozano, i cili ka qenë një objektiv i Chelseat, Real Madridit, Barcelonës, Manchester United, Arsenalit dhe Juventusit, në mesin e klubeve të tjera evropiane, tani duket se është destinuar për në Napoli; pasi që thuhet se klubi italian është shumë e interesuar të pranuar ofertën e Raiolës.

PSV do të kërkojë € 35 milion për Lozano./ORAinfo/

Komento: