Yllin që po e kërkon Inter, po transferon Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që po e kërkon Inter, po transferon Milan

15:13 | 06 Shkurt 2019

Milan do të përpiqet ta transferojë Rodrigo De Paul, sulmuesin e Udineses, i cili në mënyrë të pashmangshme do të jetë një futbollist në treg në verë.

Është edhe Inter që mendon konkretisht, edhe nëse ai ende nuk ka formuluar një ofertë për lojtarin, është Napoli që studion situatën përcjell ORAinfo.

Dhe tani lista e pretenduesve është shtuar nga Milani i cili mund të planifikojë një takim në mars për të studiuar mundësinë e realizmit të operacionit. Derbi i tregut, Milani është futur. /ORAinfo/

Komento: