Yllin që po e kërkon Juventusi dhe Milani, po e transferon Interi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që po e kërkon Juventusi dhe Milani, po e transferon Interi

09:41 | 22 Maj 2019

Ai është futbollisti më i kërkuar në këtë periudhë . Interi nuk heq dorë nga talenti i Fiorentinës Federicho Chiesa.

Fitorja ndaj Empolit në fundjavë do ti kushtontë arkave të klubit zikaltër reth 50 milion euro.

Gjithashtu flitet për një takim mes drejtuesve të Interit dhe babait të Chiesës.

Ndërkohë për yllin Italian interes të fortë prej kohës ka shfaqur edhe Juventusi dhe Milani.

Komento: