Yllin që po e kërkon Milan, jep lajmin e madh për rossonerët

19:06 | 14 Dhjetor 2018

Në një intervistë për Daily Mail, Cesc Fabregas ka pranuar haptazi që nuk është i lumtur te Chelsea përcjell ORAinfo.

“Unë e di se çfarë është roli im dhe për fat të keq nuk është kjo që unë dua.

“Është një situatë e vështirë për mua. Sigurisht, luaj në kupa dhe në Ligën e Evropës, unë nuk jam dikush që do të ankohet, gjithmonë do ta ul fytyrën time dhe do të punoj kur të kem nevojë “, tha ai.

Mesfushori ka qenë shumë i lidhur me një transferim te Milanin , pasi Rossonerët po kërkojnë për disa përforcime në janar.

Përveç kësaj, kontrata e Fabregas skadon verën e ardhshme, gjë që e bën atë një objektiv të nxehtë në treg.

“Kam një ide të qartë, por ne do të shohim se çfarë ndodh. Është shumë herët për të folur për këtë”, përfundoi Fabregas./ORAinfo/

Komento: