Yllin që po e kërkon Milan, jep lajmin katastrofal – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që po e kërkon Milan, jep lajmin katastrofal

20:40 | 23 Shkurt 2019

Fiorentina do të përballet me Interin nesër në një ndeshje të rëndësishme të Serie A.

Lojtari dhe kapiteni më i rëndësishëm i La Viola, Federico Chiesa, morën pjesë në një ngjarje bamirësie në Spitalin Meyer, duke iu përgjigjur pyetjeve të shumë fëmijëve të pranishëm përcjell ORAinfo.

Një nga fëmijët e pyeti: “A është e vërtetë që ju do të shkoni në Juventus?”. Sulmuesi i talentuar, i befasuar nga pyetja, u përgjigj në një mënyrë paksa të fshehtë: “Tani për tani, Forza Viola”, duke treguar se ai njëherë do të i mbetet besnik ekipit të Fiorentinës.

Milan, Bayern Munich, Real Madrid, Juventus dhe Interi mendohen të jenë të etur për të siguruar shërbimet e tij./ORAinfo/

Komento: