Yllin që po e kërkon Milan,po nënshkruan kontratë me gjigantin evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që po e kërkon Milan,po nënshkruan kontratë me gjigantin evropian

17:14 | 03 Janar 2019

Liverpool nuk dëshiron që Daniel Sturridge të largohet dhe do të i ofrojë atij një kontratë të re pohon Daily Mail përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i Anglisë është vendosur të shohë marrëveshjen e tij aktuale në verë, pasi që ka shumë skuadra të mëdha që janë interesuar për të.

Milani, Sevilla, Interit dhe disa klubeve kineze që mbajnë situatën e tij nën kontroll.
Në dhjetë paraqitjet për Reds ai ka shënuar 2 gola në Premiere League dhe një në Champions League./ORAinfo/

Komento: