Yllin që po kërkon MIlan i thotë “JO” Liverpoolit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllin që po kërkon MIlan i thotë “JO” Liverpoolit

23:27 | 06 Prill 2019

Agjenti i Richarlison ka këmbëngulur që takimi i tij me menaxherin e Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk ka të bëjë fare me transferimin e tij.

UOL Esporte në Brazil zbuloi të enjten se Klopp kohët e fundit takoi agjentin Renato Velasco në shtëpinë e tij dhe vazhdoi të sugjeronte një lëvizje të mundshme në Anfield për Richarlison përcjell ORAinfo.

“Takimi im me Klopp nuk kishte të bënte me Richarlison.

“Unë jam një agjent i një lojtari të Gjermanisë të Freiburgit dhe të Gjermanisë U20, ku babai i tij luajti me Klopun dhe ata janë shokë, kështu që ata nuk e panë njëri-tjetrin me kohë dhe shkova në shtëpinë e tij për të marrë Marcos.

“Kjo nuk ka të bëjë me Richarlison, njerëzit që e lidhën kanë shtuar një gjë në një tjetër”, ka thënë ai. Kujtojmë se për shërbimet e Richarlisonit është i interesuar edhe Milanit./ORAinfo/

Komento: