Yllka dukej krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka dukej krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re

18:52 | 20 Shtator 2021

Yllkën nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re.

Yllka Gashi është një ndër aktoret që gjithmonë godet në forma të ndryshme.

Ajo me postime të shumta që bën për ndjekësit duket gjithmonë bukur dhe e dalluar, shkruan Kosovarja.

Përmes aktivitetit në rrjete sociale, e tregon jetën e lumtur që bën.

Në këtë imazh të fundit ajo ndau një moment nga rinia e saj.

Shikojeni se sa ndryshe duken në atë kohë.

Komento: