Yllka Gashi rikthehet në kohë, nuk do ta njihni në këtë foto – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka Gashi rikthehet në kohë, nuk do ta njihni në këtë foto

17:54 | 30 Korrik 2021

Yllka Gashi rikthehet në kohë, publikon foto të vitit 1997.

Aktorja është rikthyer në kohë.Yllka Gashi, ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa është rikthyer vite më parë.

Imazhin e ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Ajo ka zgjedhur ta publikojë foton me ngjyrat bardh dhe zi duke shkruar në përshkrimin e postimit vitin se kur e ka shkrepur foton.

Sabi-1997. throwbackthursday ArtFoto Prishtinë”, ka shkruar Yllka.

Komento: