Yllka Kuqi konfirmon shtatzëninë, tregon barkun e rrumbullakosur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka Kuqi konfirmon shtatzëninë, tregon barkun e rrumbullakosur

23:25 | 09 Dhjetor 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Në foton e fundit ajo shihet me një fustan, në të cilin vërehet barku i saj i rrumbullakosur./ORAinfo/

Komento: