Yllka Kuqi më e ‘zjarrtë’ se kurrë, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Yllka Kuqi më e ‘zjarrtë’ se kurrë, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje

20:37 | 14 Mars 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në public u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet atraktive me veshjen, grimin dhe flokët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!