Yllka Kuqi shfaqet e veshur veç me riçipeta, ‘mbulon’ trupin me ari! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka Kuqi shfaqet e veshur veç me riçipeta, ‘mbulon’ trupin me ari!

19:36 | 28 Qershor 2022

Yllka Kuqi, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.

Ajo njihet si artiste e muzikës live, prandaj është shumë e angazhuar nëpër ahengje dhe shumë dasma, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është vazhdimisht pjesë e skenave dhe ka të bëjë drejtpërdrejtë me publikun, ajo domosdoshmërish duhet të duket bukur.

Së fundmi ajo ka postuar një disa ku shfaqet e veshur vetëm me riçipeta, ndërsa është mbuluar me ari.

Në këto imazhe, Yllka shfaqet super joshsëse, ndërsa turpin e ka mbuluar me ari. /ORAinfo/

Komento: