Yllka po bëhet një nuse tejet e zonja, shikoni si shërbën çaj për burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Yllka po bëhet një nuse tejet e zonja, shikoni si shërbën çaj për burrin

19:58 | 12 Qershor 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj dëgjohen e këndohen në pothuajse në çdo dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, Yllka është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka përgatitur çajin për vete e burrin e me këtë na tregon sa e zonja është./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!