Yllka publikon foto të ҫuditshme, ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e saj? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka publikon foto të ҫuditshme, ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?

17:19 | 22 Dhjetor 2018

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e pagrimosur dhe me njërin nga efektet e Snapit, ku i janë bërë faqet me ngjyrë të kuqe./ORAinfo/

Komento: