Yllka publikon foton më të bukur me burrin, por ‘çudit’ me veshjen që ka zgjedhur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Yllka publikon foton më të bukur me burrin, por ‘çudit’ me veshjen që ka zgjedhur

18:51 | 12 Qershor 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja që u bë tejet e pëlqyrt që në daljen e parë në skenë.

Krahas këngës ajo diskutohet shumë edhe për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Yllka është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto me burrin e saj, mirpëo, ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!