Yllka u bë nënë para pak ditëve, sonte bëri një veprim befasues – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka u bë nënë para pak ditëve, sonte bëri një veprim befasues

23:01 | 27 Mars 2020

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka ditë më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Sonte përmes një postimi ajo ka bërë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes, e të mbrohen nga virusi.

Duket se Yllka edhe psë është bërë nënë, po ka kohë të merret edhe me shumë gjëra./ORAinfo/

Komento: