Yllka vesh fustan provokues, me këtë lëvizje ajo do ta ‘shashtris’ burrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yllka vesh fustan provokues, me këtë lëvizje ajo do ta ‘shashtris’ burrin e saj

12:59 | 08 Shtator 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e provokues.

Me këto lëvizje, Yllka do ta ‘shkrijë’ burrin e saj. /ORAinfo/

Komento: