Yllka vishet me fustan të bardhë, do t’iu mahnitë me pamjen

09:03 | 13 Dhjetor 2018

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bardhë e shumë elegant.

Kaq joshëse nuk është parë moti Yllka. /ORAinfo/

Komento: