Zaimina del me shëtit djalin, me këtë veshje merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zaimina del me shëtit djalin, me këtë veshje merr gjithë vëmendjen

23:22 | 28 Shtator 2022

Zaimina Vasajri është një nga këngëtaret me hot të estradës shqiptare.

Edhe pse ajo është bërë nënë e dy fëmijëve, Zaimina vazhdon t’i mbaj linjat trupore në super formë, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon që ka dalë me shëtit djalin e saj.

E veshur me trenerka të zeza dhe e kombinuar bukur me altet, Zaimina po duket në super formë.

Ajo po duket një mama hot në këto imazhe. /ORAinfo/

Komento: