Zajmina publikon foto me fustan të shkurtë, vëmendje marrin këmbët e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zajmina publikon foto me fustan të shkurtë, vëmendje marrin këmbët e saj

18:50 | 21 Prill 2019

Zaimina Vasjari është femra më e komentuar e show bizzit.

Zeshkanja simpatike, edhe në imazhet që publikon secilën herë vjen më atraktive se më parë, shkruan Indeksonline.

Kënëgtarja e njohur e tillë u shfaq edhe në një fotosesion të realizuar së fundi, e veshur me një fustan të kombinuar me ngjyrë të gjelbër ajo tregoj këmbët e gjata dhe seksi.

Edhe këtë herë Zaimina nuk zhgënjejë të impresiononte më dukje.

Ndryshe, Zaimina është nënë e një vajzë të cilën e pagëzoj me emrin, Khloe.

Komento: