Zanfina ironizon keq me meshkujt që i depilojnë këmbët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zanfina ironizon keq me meshkujt që i depilojnë këmbët

17:32 | 29 Qershor 2022

Zanfina Ismaili ironizon me meshkujt që i depilojnë këmbët.

Këngëtarja, Zanfina Ismaili, ka kohë që nuk është më aktive në muzikë.

Mirëpo artistja vazhdon të jetë aktive me postime në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

E së fundmi në një InstaStory, Ismaili ka ironizuar me djemtë që shkojnë në qendrat e solariumit dhe depilohen.

“Ka me t’rreh frajeri jem. Ai qe shkon n’solarium e i depilon kembet a”, ishte mbishkrimi i artistes krahas imazhit.

Kujtojmë që Zanfina ka pesë vite që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Komento: