Zbulohen detaje: Ky është personi i cili u plagos nga axha i tij në Drenas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zbulohen detaje: Ky është personi i cili u plagos nga axha i tij në Drenas

09:34 | 13 Gusht 2019

Ky është personi i cili u plagos nga axha i tij në Drenas.

Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i plagosuri është Sh.Hajdini.

Ndërsa sulmuesi me armë ka qenë H. Hajdini i cili edhe është axha i të plagosurit.

Ky në fotografi është Sh. Hajdinit i cili është plagosur nga axha i tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!