Zbulohet diçka nga Liberta Spahiu për banorët Big Brother Vip Kosova – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet diçka nga Liberta Spahiu për banorët Big Brother Vip Kosova

12:51 | 05 Dhjetor 2022

Liberta Spahiu zbulon diçka me rëndësi për banorët e BBVK-së.

Spektakli i Big Brother Vip Kosova do të fillojë sonte nga ora 21:00.

Pak orë para nisjes së këtij spektakli, i cili vjen për herë të parë në vendin tonë, producentja dhe prezantuesja e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu ka publikuar mikrofonat me të cilët do të pajisen banorët VIP.

Deri më tani produksioni ka arritur që të mbajë të fshehur shumë prej banorëve të shtëpisë, ndonëse përmes rrjeteve sociale kanë dhënë vazhdimisht indikacione për emrat e mundshëm që mund të futen.

Komento: