Zbulohet fanella e re e Perisicit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zbulohet fanella e re e Perisicit

14:59 | 15 Prill 2019

Perisic me sa duket nuk do të jetë më pjesë e Interit.

Ivan Perisic është subjekt i interesimit nga West Ham,thotë La Gazzetta Dello Sport, përcjell ORAinfo.

Kroati është gjithashtu në radar të Arsenalit dhe Tottenhamit, pasi është lidhur fort me një largim veror nga Italia.

Perisic ka kontribuar me gjashtë gola dhe tre asiste në 28 paraqitjet e Serie A për Inter këtë sezon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!