Zbulohet gjinia e bebes së Ermirës dhe Arianit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet gjinia e bebes së Ermirës dhe Arianit

10:55 | 23 Qershor 2022

Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e bebes së Ermirës dhe Arianit.

Reperi Arian Agushi dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Goldi dje në një paraqitje në televizionin publik.

Dyshimet lindën javë më parë, kur ai dhe Ermira morën pjesë në dasmën e Robin Krasniqit. Atëbotë reperi nuk e pranoi zhvillimin duke preferuar të mos e komentojë.

Foshnja pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator.

Ndërkaq, tash është zbuluar gjinia.

Ermira pret një tjetër djalë, vëlla për Guerilin.

Komento: