Zbulohet identiteti i 27-vjeçari që u vra sot në Prishtinë

13:03 | 27 Shkurt 2019

Zbulohet identiteti i 27 vjeçarit që u vra sot në Prishtinë.

Para pak minutash një 27 vjeçar nga Prishtina ka mbetur i vrarë sot në rrugën ‘Haxhi Zeka’.

Sipas Policisë, i ndjeri është qëlluar me armë zjarri derisa po qarkullonte me veturën e tij në këtë rrugë, transmeton Indeksonline.

I vrari është me inicialet A.J.

Vrasjen e tij e ka konfirmuar Prokuroria dhe Policia e Kosovës.

Komento: