Zbulohet: Ja sa i kushtojë Milanit transferi i parë i kësaj vere – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zbulohet: Ja sa i kushtojë Milanit transferi i parë i kësaj vere

11:21 | 13 Qershor 2019

Milan ka siguruar shërbimet e Rade Krunic nga Empoli për sezonin e ardhshëm.

Kontrollet mjekësore të lojtarit pritet të kryhen shumë shpejt para nënshkrimit të lojtarit me rosonerë.

Ndërkohë, është zbuluar se sa do të paguajne Rossonerët për boshnjakun.

Sipas Corriere della Sera, shifra e paguar për Empolin nga Milani është 8 milionë euro plus 2 milionë bonuse që lidhen me sukseset e tij në San Siro.

Një kontratë katërvjeçare është gati për mesfushorin në klub. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!