Zbulohet një foto aspak e këndshme, të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet një foto aspak e këndshme, të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’

17:12 | 23 Tetor 2020

Është zbuluar një foto të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’.

Reperja Loredana Zefi, vazhdon të mbetet një nga emrat më të kërkuar në muzikën shqiptare.

Ajo vazhdon të sjell hite, duke u bërë çdo herë e më e dashur për publikun, ndërsa përveç muzikës, vëmendje tërheq edhe me paraqitjen e saj tejet joshëse.

Duke u shfaqur gjithmonë e kuruar dhe me stil, kjo fotografi e Loredanës po bën xhiron e rrjetit duke u kritikuar edhe nga fansat.

Pa asnjë dyshim edhe Loredana do të donte ta zhdukte!

Komento: