Zbulohet përforcimi i parë i Milanit për merkaton e verës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet përforcimi i parë i Milanit për merkaton e verës

10:31 | 29 Qershor 2020

Ky është përforcimi i parë i Milanit për merkaton e verës.

Milan ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe Rosonerët kanë nisur të punojnë rreth përforcimeve.

Ralf Rangnick pritet ta marrë drejtimin e skuadrës, ndërsa mediat italiane kanë zbuluar përforcimin e parë të Rosonerëve për sezonin e ardhshëm.

Bëhet fjalë për Dominik Szoboszlai.

Rosonerët kanë nisur bisedimet dhe polaku sipas të gjitha gjasave do ta vesh fanellën kuq e zi këtë verë.

Vetë Szoboszlai e ka konfirmuar lajmin se është në bisedime me Milanin, por se për momentin nuk është arritur ndonjë marrëveshje.

Komento: