Zbulohet se me çfarë do të përballet Anita Haradinaj që në natën e parë të “Big Brother VIP Albania” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet se me çfarë do të përballet Anita Haradinaj që në natën e parë të “Big Brother VIP Albania”

20:02 | 23 Janar 2023

Ja me çfarë do të përballet Anita Haradinaj që në natën e parë të “Big Brother VIP Albania”.

Afërdita Paqarada do të zëvendësohet në “Big Brother VIP Kosova” nga prezantuesja Anita Haradinaj.

Kjo e fundit, prej sonte do të jetë përkrah Olti Currit e ulur në poltronin e opinionistes, ku do ti analizoj banorët dhe rrethanat brenda shtëpisë së “BBVK”.

Sonte, që në edicionin e saj të parë, Anita Haradinaj do të përballet dhe do ti duhet të komentoj mbi rastin e Gjon Karrices-Lugatit, shkruan Kosovarja.

Ky i fundit sapo është liruar nga spitali dhe sonte do të jetë në “prime” për të rrëfyer çdo gjë në lidhje me shëndetin e tij.

Komento: