Zbulohet transferi i parë i Milanit në verë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet transferi i parë i Milanit në verë

22:10 | 07 Shkurt 2019

Gjiganti italian Milan, sipas njoftimeve, tashmë kanë pranuar kushtet personale për të nënshkruar me yllin Llan Saint-Maximin.

Rossonerët ishin të dëshpëruar për të nënshkruar me një anësor këtë dimër duke humbur Yannick Carrasco, i cili qëndroi në Kinë.

Ata gjithashtu humbën një marrëveshje të vonshme për të nënshkruar me Allan Saint-Maximin.

Gazzetta dello Sport deklaron se Milan ka fituar po të njëjtin lojtar, i cili dëshiron të bashkohet me klubin në verë.

Ata janë vetëm duke pritur për të arritur një marrëveshje me Nice dhe ata janë duke pritur që lojtari të jetë nënshkrimi i tyre i parë i verës. /ORAinfo/

Komento: