Zerka e ‘tradhton’ Ronelën me këngëtaren e njohur, si do të reagojë ajo? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zerka e ‘tradhton’ Ronelën me këngëtaren e njohur, si do të reagojë ajo?

15:07 | 27 Shkurt 2020

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitjet shumë të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Shumë është përfolur për një lidhje të mundshme mes saj dhe Young Zerkës, lidhje të cilën ata asnjëherë nuk e konfirmuan, por që tashmë dihet.

E sot, Zerka është parë krahë këngëtares së njohur, Fifit.

A thua do të jetë Ronela xheloze për këtë veprim të të dashurit?/ORAinfo/

Komento: