Zeshkane dhe me flokë krejt dredha dredha, kështu dukej Leonora Jakupi shumë vite me parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zeshkane dhe me flokë krejt dredha dredha, kështu dukej Leonora Jakupi shumë vite me parë

08:52 | 02 Gusht 2020

A e mbani mend Leonora Jakupin kur ishte zeshkane?

Përveç zërit të veçantë, Leonora Jakupi komentohet shumë edhe për stilin e saj unik.

Në fillimet e karrierës së saj Leonora ishte zeshkane me flokë më të gjata, ndërsa, me kalimin e kohës ajo e ndryshoi disa herë stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Ndërsa, vitet e fundit Leonora u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të Leonores sa ishte zeshkane.

Komento: