Zeshkane dhe shumë tërheqëse, njihuni me motrën e Adea Pulës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zeshkane dhe shumë tërheqëse, njihuni me motrën e Adea Pulës

10:09 | 31 Maj 2020

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi e ka prezantuar para ndjekësve të saj motrën, qe gjithashtu duket mjaftë bukur.

Njëra bjonde e tjetra zeshkane, ato duken për bukuri përkrah njëra tjetrës. /ORAinfo/

Komento: