Zhadja na shfaqet pa grim, në këtë gjendje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhadja na shfaqet pa grim, në këtë gjendje ka përfunduar

18:29 | 21 Prill 2019

Ndoshta iu kujtohet personazhi i Zhades.

Ishte seriali më i dashur për audiencën në mbarë botë, bëhet fjalë për telenovelën Kloni që theu shumë rekorde, përcjell ORAinfo.

Që nga transmetimi i asaj telenovele, ka kaluar shumë kohë dhe aktorët që ishin pjesë e këtij seriali po punojnë në filma të rinj.

E aktorja kryesore në Klonin, (Zhade), Giovanna Antonelli tashmë po punon në një rol të ri.

Ajo duket se nuk e ka problem që të dalë në publik edhe pa grim . Duhet pranuar se ajo nuk duket fare mirë dhe shumë e zbehtë ./ORAinfo/

Komento: