Zhduket një 13 vjeçar në Fushë Kosovë

08:51 | 21 Nëntor 2023
zhduket-nje-13-vjecar-ne-fushe-kosove

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një 13 vjeçari në Fushë Kosovë.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

“Rr. 17 Shkurti, Fushë Kosovë 16.11.2023 – 08:00. Ankuesi mashkull  kosovar raporton se djali i tij i moshës 13 vjeçare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për fatin e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftim./FrontOnline

Komento: