Zhduket një femër në Ferizaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhduket një femër në Ferizaj

11:12 | 24 Dhjetor 2019

Fenomeni i zhdukjes së personave, është bërë shumë i përhapur edhe në vendin tonë.

Gjatë ditës së djeshme është raportuar për zhdukjen e një femre nga Komuna e Ferizajt.

Sipas raportit të policisë, nëna e saj e ka lajmëruar rastin në polici, ku sipas saj ajo është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Komento: