Zhduket një femër në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhduket një femër në Prishtinë

10:29 | 01 Maj 2020

Policia e Kosovës është duke hetuar një rast në Prishtinë, zhdukje e një personi.

Kjo pasi një nënë kosovare, ka raportuar në polici se ka disa ditë që vajza e saj ditë më parë ka daluar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Për zhdukjen e vajzës së saj ankuesja kosovare ka njoftuar policinë të enjten dhe ende nuk dihet asgjë rreth vendndodhjes së saj.

Komento: