Zhduket një fëmijë në Prishtinë, ky është njoftimi i prindërit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhduket një fëmijë në Prishtinë, ky është njoftimi i prindërit

14:32 | 29 Janar 2019

Është zhdukur një i mitur në Prishtinë.

Një djalë i moshës së mitur nga Prishtina dje ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Babai i tij ka raportuar rastin në Policinë e Kosovës, njofton Klan Kosova.

“Me 28.01.2019 ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar në Polici se në datën e cekur ka dalë nga shtëpia djali i tij i moshës së mitur dhe nga ajo kohë nuk dihet për vendndodhjen e tij”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Komento: