Zhduket një vajzë në Gjakovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhduket një vajzë në Gjakovë

10:04 | 11 Korrik 2021

Zhduket një vajzë në Gjakovë, babai e lajmëron rastin në Polici.

Një vajzë e mitur është zhdukur në fshatin Orizë i Gjakovës.

Rastin e ka lajmëruar në Polici babai i vajzës i cili ka deklaruar se e bija është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri se ku ndodhet.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e Policisë.

Rasti vazhdon të hetohet.

Komento: