Zhduket një vajzë në Prishtinë, vëllai kërkon ndihmë për gjetjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhduket një vajzë në Prishtinë, vëllai kërkon ndihmë për gjetjen e saj

09:50 | 02 Shkurt 2020

Rastet e zhdukjeve janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një qytetar nga Prishtina ka raportuar në polici se motra e tij e mitur është zhdukur.

Rasti ka ndodhur pasditen e së enjtes në Prishtinë, bën të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se motra e tij viktima femër K-Shqiptare e mitur është largua nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, theksohet në raport.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Komento: