Zhduket një vajzë në Prizren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zhduket një vajzë në Prizren

13:05 | 05 Tetor 2019

NJë vajzë është zhdukur në Prizren.

Një grua ka njoftuar policinë se vajza i është larguar në drejtim të panjohur.

Siç njofton policia në raportin 24 orësh, nëna shqiptare raporton se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

“Ankuesja femër/K shqiptare raporton se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj. Rasti nën hetime”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!