Zhduket pas asnjë gjurmë një person në Klinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zhduket pas asnjë gjurmë një person në Klinë

15:52 | 05 Janar 2019

Në qytetin e Klinës është raportuar për zhdukjen e një personi.

Policia ka raportuar se të enjten rreth orës 18:00 një person nga Klina është zhdukur.

Vëllai i personit i ka thënë policisë se ai është i moshës madhore dhe merrej me punë ndërtimtarie në vende të ndryshme dhe deri më tash, nuk ka pasur ndonjë problem me dikë.

Rasti është akoma nën hetim.

Komento: