Zidane harron Hazardin, e do yllin e madh te Reali – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zidane harron Hazardin, e do yllin e madh te Reali

19:29 | 21 Prill 2019

Zidane e do Pogban në Real Madrid.

Zinedine Zidane do të japë përparësi për nënshkrimin e Paul Pogba nga Manchester United dhe dëshiron që francezi të udhëheqë skuadrën e tij të re të Real Madridit, njofton Marca,përcjell ORAinfo.

“Më pëlqen shumë Pogba”, tha Zidane në një konferencë shtypi të kohëve të fundit. “Ai është dikush që e njoh personalisht dhe ai është i ndryshëm. Ai di se si të sulmojë dhe si të mbrohet”./ORAinfo/

Komento: