Zidane ia bën me dije Perezit, e do këtë lojtar në “Santiago Bernabeu” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zidane ia bën me dije Perezit, e do këtë lojtar në “Santiago Bernabeu”

00:00 | 16 Mars 2019

Mesfushori i Lyon, Nabil Fekir është subjekt i interesimit nga Real Madrid, thonë të përditshmet spanjolle.

Zinedine Zidane i ka kërkuar klubit të nënshkruajë francezin kur fillon një punë rindërtimi në Santiago Bernabeu përcjell ORAinfo.

Fekir ka kontribuar 12 gola dhe pesë asistime në 30 ndeshje për Lyon në të gjitha garat këtë sezon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!