Zidane ia tregon derën yllit të madh

19:11 | 07 Maj 2019

Bale nuk po e duan më në Real Madrid.

Gareth Bale do të largohet nga Real Madridi, në fund të sezonit.Sipas “Marcas”, lojtarit i është thënë se nuk llogarisin në shërbimet e tij në sezonin e ri.

Zinedine Zidane thuhet se ka pasur një takim me lojtarin, ku edhe ia ka kumtuar lajmin.Për uellsianin, interesim ka shprehur Manchester United dhe Tottenham Hotspur.

Komento: